Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського провів черговий об'їзд міста

П'ятниця, Травень 15, 2020 - 14:37

15 травня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий об'їзд міста. Разом зі своїми заступниками, керівниками комунальних підприємств і служб мер об'їхав Лівий берег, житловий масив Дніпробуд, Черемушки, центральну частину Кам’янського, містечко ДДГРЕС, селище Будівельників, а також «БАМ» і Соцмісто. Перевірка стосувалася прибирання вулиць і дворів, покосу, ремонту доріг та загального благоустрою.

Роботи активно ведуться у всіх частинах міста. Працівники комунальних служб косять траву вздовж доріг, у дворах, на території лікарень, шкіл і дитячих садків, прибирають вулиці, вивозять гілки, що залишилися після обрізки дерев, висаджують квіти на клумбах. На зеленій зоні по проспекту Аношкіна, поруч з будинком №115, завершують облаштовувати спеціальний закритий майданчик для вигулу собак.

Також у Кам'янському почали викладати двокольоровою тротуарною плиткою пішохідний перехід на перетині вулиці Медичної та проспекту Т. Шевченка. По краях переходу буде використовуватися спеціальна світло відбиваюча стрічка, яка послужить нагадуванням автомобілістам про розташований тут пішохідний перехід.

За словами мера, в цьому році за новим зразком заплановано обладнати всі перехрестя і пішохідні переходи по проспекту Шевченка, в наступному році - по проспекту Свободи, і далі - на всіх інших вулицях.

«Сьогодні ми об'їхали всю територію міста. Можу сказати, що на 90% територію викошено. Я виказав підлеглим ряд зауважень, які необхідно усунути протягом найближчого тижня. Також звертаюся до власників стоянок, заправних станцій, кафе, ресторанів, магазинів і інших приватних структур із закликом тримати в порядку прилеглу територію. Кожні три тижні я проводжу подібні об'їзди, щоб контролювати чистоту, порядок і благоустрій у місті», - сказав Андрій Білоусов.