Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського перевірив ремонти в лікарнях

Понеділок, Квітень 15, 2019 - 17:48

15 квітня мер Кам'янського Андрій Білоусов проінспектував ремонтні роботи в двох медичних установах. Першим об'єктом перевірки стала міська лікарня № 5, на базі якої буде створено Центр медичної реабілітації учасників бойових дій, зокрема учасників АТО та інших пільгових груп населення.

У лікарні ремонтують дах і внутрішні приміщення, змінюють всі комунікації та електричні мережі. Йде процес модернізації фізіотерапевтичного відділення, створюють відділення психологічної реабілітації та лікувальної фізкультури. У повному обсязі закуплено сучасне медичне обладнання, фітнес станції, апарати для розробки суглобів, тренажери, а також меблі та побутова техніка в палати. У медзакладі зможуть одночасно проходити реабілітацію від 60 до 100 пацієнтів.

Проект реалізується за кошти державного бюджету Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Гранта Світового банку та міського бюджету.

Андрій Білоусов зазначив, що відкриття сучасного реабілітаційного відділення заплановано на червень поточного року.

Наступним пунктом перевірки стала Кам’янська міська лікарня № 7. Тут стартував капітальний ремонт неврологічного відділення, де проходить лікування 1 700 пацієнтів на рік.

«На цей рік передбачено капітальний ремонт неврологічного відділення 7-ої лікарні, відділень неврології та патології вагітних 9-ї міської лікарні. Також буде капітально відремонтовано центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей з ураженням нервової системи на базі ЦПМСД №3. Всі ці відділення не ремонтувалися 40 і більше років. Капітальні ремонти передбачають заміну вікон і всіх комунікацій, переобладнання і оснащення приміщень, закупівлю нових меблів. У цих медичних установах проходять лікування тисячі кам'янчан і наше завдання – поступово привести в порядок всі лікарні нашого міста», - сказав Андрій Білоусов.