Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам’янського перевірив хід робіт із благоустрою міста

П'ятниця, Квітень 24, 2020 - 15:13

24 квітня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів об’їзд міста на предмет благоустрою.

Згідно зі зверненнями жителів, на проспекті Аношкіна поруч з будинками 115 і 117 обладнають першу в місті спеціалізовану зону для вигулу і тренування собак. Територію зеленої зони загальною площею 5000 кв.м захистять парканом, встановлять спеціальне обладнання для тренування тварин. Роботи на об’єкті планують закінчити до 1 червня.

За словами міського голови, надалі такі місця для вигулу і тренувань собак з’являться і в інших частинах міста.

Далі Андрій Білоусов перевірив хід будівництва точки збору твердих побутових відходів для двох вищезгаданих будинків. Торік у Кам’янському створили 70 сучасних точок збору ТПВ, в цьому заплановано зробити 90. Жителі багатоповерхівок подякували міському голові за оперативний відгук на їх прохання облаштувати майданчик для сміттєвих баків з високою бетонною огорожею.

«Також ми розпочали демонтаж старих і встановлення нових зупинкових павільйонів. Загалом цього року обладнаємо 50 нових автобусних і трамвайних зупинок різних типів», – сказав міський голова.

Наразі нову зупинку будують на перетині проспекту Аношкіна з вулицею Горобця. А на лівому березі розширюють зупинковий павільйон на «Диспетчерській».

Незважаючи на карантин, комунальні служби впорядковують територію міста після зимового періоду. Уже пофарбовані наново колесовідбійні бруси моста на Ювілейному проспекті та греблі ГЕС. Зараз відбійник фарбують на транспортній розв’язці «Вовче Горло». Старий асфальт замінили новою тротуарною плиткою на пішохідному переході через трамвайні колії в районі «Дружби». Такі ж роботи ведуться зараз по проспекту Свободи поруч з Майданом Героїв.