Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського перевірив хід ремонту в лікарні № 5

Вівторок, Липень 2, 2019 - 13:08

У Кам'янському тривають роботи зі створення Центру медичної реабілітації учасників бойових дій в зоні ООС та інших пільгових груп населення на базі міської лікарні № 5. На даному етапі йде процес облаштування нових відділень. У повному обсязі закуплено сучасне медичне обладнання, фітнес станції, апарати для розробки суглобів, тренажери, а також меблі та побутова техніка в палати. У медичному закладі зможуть проходити реабілітацію одночасно від 60 до 100 пацієнтів.

Проект реалізується на кошти державного бюджету Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Гранта Світового банку та міського бюджету.

«Сьогодні я в черговий раз перевірив хід ремонтних робіт на даному об'єкті і поставив завдання завершити їх в серпні, щоб до Дня незалежності України відкрити реабілітаційний Центр і включити його в роботу», - сказав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

Член наглядової ради з питань реалізації проекту і представник ГО «Патріот--2015» Андрій Козачок зазначив, що створення сучасного реабілітаційного Центру в Кам'янському є дуже показовим і престижним: «Не кожне місто в нашій країні може похвалитися створенням такого Центру. Від імені учасників і ветеранів ООС хочу подякувати Андрію Леонідовичу за підтримку і допомогу у вирішенні всіх питань».