Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського перевірив готовність спецтехніки до утримання доріг в осінньо-зимовий період

П'ятниця, Листопад 23, 2018 - 17:19

Цієї зими автомобільні дороги Кам'янського вперше обслуговуватиме комунальне підприємство «КАТП-042802».

Про це стало відомо 23 листопада під час робочої наради під керівництвом міського голови Кам'янського Андрія Білоусова.

Перші снігопади, які пройшли в місті минулого тижня, показали, що підприємство ефективно справляється з поставленим завданням.

Міський голова зазначив, що комунальне підприємство «КАТП-042802» набагато краще підготувався до роботи в осінньо-зимовий період. На сьогоднішній день у них в роботі знаходиться близько 30 одиниць спецтехніки: МАЗи, КрАЗи, навантажувачі, автогрейдери. Найголовніше, що ця техніка може перевозити одночасно 12 тонн піщано-сольової суміші. Машини попереднього обслуговуючого підприємства, наприклад, могли перевозити всього 3 тонни піщано-сольової суміші за одне посипання доріг.

«Це прискорить процес обслуговування доріг і заощадить паливно-мастильні матеріали. Підприємство має дві бази: у селищі Будівельників і на житловому масиві Дніпробуд, що також дозволяє техніці оперативно виїжджати на обслуговування. Машини з Дніпробуду розчищають дороги в Дніпровському районі, греблю ГЕС і мостовий перехід через р. Дніпро, а техніка, яка знаходиться на основній базі, обслуговує дороги Південного і Заводського районів», - сказав Андрій Білоусов.

Вся техніка нова і знаходиться в справному стані, забезпечена достатнім запасом палива. У необхідному обсязі закуплена піщано-сольова суміш. Є все, щоб забезпечувати нормальну експлуатацію доріг Кам’янського в осінньо-зимовий період.