Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського об'їхав місто з інспекцією

Четвер, Листопад 7, 2019 - 18:44

7 листопада Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий плановий об'їзд міста. Разом з підлеглими мер об'їхав вулиці і двори Кам’янського. Центр, БАМ і Соцмісто, селище Будівельників, Лівий берег, Дніпробуд, Романково, Черемушки і містечко ДДГРЕС – маршрут об'їзду був складений так, що жоден район міста не залишився без уваги. Андрій Білоусов перевірив, як комунальні служби прибирають і вивозять листя з вулиць, дворів, скверів і зелених зон. Так, наприклад, силами КП «УКОЖФ» вже вивезено більше 25 тисяч кубів опалого листя. У процесі задіяна необхідна кількість техніки і робочих.

«На сьогоднішній день все листя з дерев ще не обсипалося, але робота організована у всіх районах міста. Через три тижні я проведу черговий об'їзд. Наше завдання – до Нового року прибрати все листя з території міста», - сказав голова міста.

Мер також доручив керівникам комунальних підприємств «Тепломережі» і «Міськводоканал» своєчасно відновлювати дорожнє покриття на тих ділянках, де проводились аварійні роботи.