Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам'янського ініціював нараду в Кабінеті міністрів

Середа, Лютий 6, 2019 - 17:12

6 лютого з ініціативи міського голови Кам'янського Андрія Білоусова в Кабінеті міністрів під керівництвом Віце-прем'єр-міністра України Володимира Кістіона було зібрано нараду з питання передачі Дніпровської ТЕЦ в комунальну власність міста. Нарада пройшла за участю представників Мінекономіки, Фонду державного майна та Асоціації міст України.

Обговорювалися шляхи вирішення цього питання. В першу чергу – зміни закону України про передачу об'єктів з державної у комунальну форму власності.

Андрій Білоусов: «Ми шукаємо будь-які шляхи відмови від споживання природного газу та значного зниження тарифів для населення. Передача ТЕЦ в комунальну власність дасть нам можливість залучити інвестора, перевести ТЕЦ на вугілля і знизити тарифи. В умовах, коли Обленерго, на жаль, не поспішає модернізувати свої мережі для переведення населення на електроопалення, - це вихід із ситуації. Я вдячний Володимиру Кістіону за підтримку в цьому питанні, а також голові Асоціації міст України Віталію Кличку та народному депутату України Валентину Дідичу».