Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

«Міськводоканалу» Кам'янського передали нову техніку

Середа, Листопад 20, 2019 - 17:27

«Міськводоканалу» Кам'янського передали нову техніку

У Кам'янському для прочищення комунікацій і мережі зливової каналізації будуть використовувати нову техніку. Сучасний каналопромивний автомобіль Witerna 8000 на базі Ford Cargo 1833 з'явився в арсеналі техніки комунального підприємства «Міськводоканал».

Це комбінований автомобіль, який буде допомагати бригадам прочищати каналізаційні мережі, що поліпшить якість послуг з водовідведення. Технологічно вона здатна виконувати операції з відкачування нечистот з камер і приямків. Також вона може проводити очистку каналізації гідравлічним способом – під великим тиском води. Машина обладнана запасними частинами, комплектами інструментів і навіть спецодягом для водія.

«Наше підприємство дуже потребувало такої техніки. Ми звернулися до обласної державної адміністрації з проханням надати допомогу в закупівлі цієї машини. Я вдячний нашому губернатору Олександру Бондаренко за те, що він нас почув, і за кошти обласного бюджету була придбана ця машина. У найближчі два тижні вона вийде на лінію, і буде виконувати всю необхідну роботу», - сказав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

Директор КП «Міськводоканал» Наталія Лисак подякувала керівництву області та міста за допомогу.