Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міські служби та підприємства Кам'янського доповіли про хід підготовки до майбутнього зимового періоду

Субота, Вересень 21, 2019 - 15:02

20 вересня в Кам'янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання штабу з підготовки до майбутнього опалювального сезону. Основні питання: теплові мережі, житловий фонд, снігоочисна техніка та закупівля піщано-сольової суміші. Також з першого жовтня міський голова планує підписати розпорядження про початок місячника з прибирання та вивезення опалого листя.

Керівники всіх задіяних в цьому процесі служб і підприємств доповіли меру про ситуацію.

З 28 по 30 серпня по місту і квартальним котельним були проведені гідровипробування внутрішньобудинкових мереж, усунено пориви. У центральній частині міста і в Південному районі останні гідровипробування провели 19 вересня. Заповнення мереж йде відповідно до графіка. Закуплено в достатній кількості піщано-сольову суміш. Керівництво КП «УКОЖФ», Теплоелектроцентралі, КП «Трамвай», КАТП-042802, а також аварійна і диспетчерська служби доповіли про готовність до початку опалювального сезону.