Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Мешканцям згорілих квартир у Кам’янському виплатять матеріальну допомогу

Четвер, Червень 18, 2020 - 10:02

Про це стало відомо сьогодні, 18 червня, на оперативній нараді під керівництвом Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

Міський голова доручив до 1 липня виплатити власникам 24 квартир згорілого будинку по вулиці Дубініна, 5, по 10 тисяч гривень матеріальної допомоги на першочергові потреби: відновлення документів, купівлю необхідних речей тощо.

Також на чергову сесію Кам’янської міської ради буде винесено питання виділення грошової допомоги погорільцям на покупку рівноцінного житла і на ремонт квартир, які зараз пропонують людям із фонду міської власності.

Влада взаємодіє з усіма сім’ями, які проживали в будинку. У перший же день після пожежі мешканців розселили. Частина людей живе в гуртожитку, деякі переїхали до родичів. Усі служби міста, а також волонтери та небайдужі жителі надають допомогу людям, які опинилися в скрутній ситуації.