Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Мер Кам'янського виступив на конференції в Києві

Четвер, Листопад 7, 2019 - 12:29

5 листопада в Києві в рамках ХV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» відбулася Конференція «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2019». Це багатопрофільний виставковий захід, де обговорюють питання впровадження сучасних технологій і обладнання, а також шукають шляхи вдосконалення системи управління галуззю.

Спеціальним спікером і експертом на заході виступив Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, який очолює комітет асоціації міст України з питань житлово-комунального господарства України.

Основним фактором реалізації реформ є бюджетне забезпечення громад. В рамках конференції Андрій Білоусов провів важливу для всіх міст України презентацію, проаналізував доходи і витрати, пов'язані з питаннями децентралізації, а також акцентував увагу профільного міністерства на важливих процесах в системі реформування галузі.

«На сьогоднішній день нас дійсно хвилює бюджет 2020 року, який може скоротити можливості фінансування сфери житлово-комунального господарства», - зазначив мер.

Дефіцит місцевих бюджетів дуже гостра проблема, адже крім інфраструктури на плечі громад лягають виплати бюджетникам і утримання комунальних підприємств міста.

Проте, завдяки сучасним підходам, ефективній і злагодженій роботі міської влади в Кам'янському успішно реалізовані кілька масштабних проектів з корпорацією НЕФКО, а саме: освітлення мостового переходу через річку Дніпро і утеплення бюджетних установ. На черзі проект по енергоефективності водоканалу, який наше місто реалізує першим в Україні.