Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Мер Кам'янського вручив посвідчення новим членам Молодіжної ради

Четвер, Жовтень 8, 2020 - 17:53

Оновлений склад Молодіжної ради в Кам'янському провів перше урочисте засідання. Ряди активної молоді міста поповнили 26 осіб – учні та студенти вищих, професійно-технічних і середніх закладів освіти, працююча молодь і громадські активісти.

Відкрив засідання мер міста Андрій Білоусов.

«Я вдячний всім молодим людям за активну життєву позицію, ініціативність і прагнення працювати на розвиток міста. Ми завжди відкриті для ваших пропозицій. Ви – наше майбутнє! Бажаю кожному з вас успіху і досягнення намічених цілей», - сказав мер.

Нові члени Молодіжної ради отримали посвідчення з рук міського голови, а також прийняли символічну присягу.

Від імені всієї молоді міста представники Молодіжної ради подякували меру Андрію Білоусову за постійну працю, допомогу в розвитку молодіжного руху, всебічну підтримку молодого покоління і вручили почесну грамоту.

Після завершення офіційної частини зборів члени Молодіжної ради обговорили основні напрямки своєї діяльності, розглянули питання організації та проведення запланованих заходів.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei