Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Мер Кам'янського привітав жінок міста з Днем матері

П'ятниця, Травень 8, 2020 - 15:26

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначається День матері. Напередодні свята мер Кам'янського Андрій Білоусов, секретар міської ради Олександр Залевський та представники служби у справах дітей відвідали прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Гості привітали мам-вихователів зі святом, подякували за турботу і любов до дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також вручили подарунки.

«Мама – це найважливіша людина в житті кожного з нас. Материнську любов неможливо замінити нічим, тому я щиро вдячний жінкам, які взяли на себе відповідальність і подарували дітям можливість зростати в повноцінній сім'ї, заклавши фундамент для їх успішного майбутнього. Я вітаю всіх жінок Кам’янського з Днем матері. Бажаю міцного здоров'я, щастя та родинного благополуччя. Нехай у всіх мам буде якомога більше приводів пишатися своїми дітьми», - сказав Андрій Білоусов.

У Кам'янському функціонує 19 прийомних сімей та 16 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 142 дитини.

«Виховання дітей – складна робота, буває всяке, але тільки завдяки моїм дітям я щаслива мама і відчуваю себе жінкою з крилами», - сказав мама-вихователь прийомної сім'ї Світлана Колесник.