Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Мер Кам'янського привітав фіналіста учительської премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020» Андрія Олійника

Вівторок, Жовтень 6, 2020 - 08:38

Молодий учитель Кам'янської школи № 35 Андрій Олійник став фіналістом учительської премії «Global Teacher Prize Ukraine 2020». Серед трьох тисяч педагогів з усієї України, які в цьому році боролися за престижну премію, учитель з Кам'янського увійшов у ТОП-10 і став переможцем у номінації «Вибір українців». Понад 40 тисяч людей віддали свої голоси вчителю молодших класів з нашого міста.

З яскравою перемогою Андрія Олійника привітав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«Ми пишаємося тим, що в Кам'янському працює такий талановитий і амбіційний учитель. Це престиж для нашого міста і рівня освіти. Я знаю, що вам довелося пройти цілий ряд випробувань, щоб дійти до фіналу. Ми вірили в вас, коли ви їхали на цей конкурс, а сьогодні хочемо вручити ноутбук, який буде допомагати у вашій роботі. Бажаю подальших успіхів і кар'єрного зростання», - сказав Андрій Білоусов.

Найближчі плани талановитого педагога - йти вперед. Незабаром він об'їде педагогічні вузи України, буде працювати зі студентами і мотивувати їх до подальшої професійної діяльності. У перспективі вчитель має намір стати директором школи.

«Я щиро вдячний всім людям, які мене підтримували. Цієї зустрічі з мером я дуже чекав. Поважаю Андрія Леонідовича як людину, він чудовий керівник, і мені імпонує його стиль управління. Таким молодим людям, як я, є чому в нього повчитися», - сказав Андрій Олійник.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei