Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Мер Кам'янського об'їхав сквери, парки і місця загального користування

Четвер, Квітень 30, 2020 - 15:12

30 квітня мер Кам'янського Андрій Білоусов, його профільний заступник Костянтин Саусь, представники департаменту ЖКГ та інших комунальних служб провели об'їзд міста.

Міський голова перевірив на предмет благоустрою сквери, парки, зелені зони, набережні та інші об'єкти міської інфраструктури. БАМ і Соцмісто, центр, житловий масив Дніпробуд і Лівий берег – в ході перевірки мер об'їхав всю територію міста.

«З 11 травня уряд України буде поетапно пом'якшувати карантин і планується відкриття парків, скверів та місць загального користування. Сьогодні ми об'їхали всі місця масового відпочинку городян, яких у нас близько 20. Я перевірив, наскільки вони готові до приходу відвідувачів. Всі елементи відремонтовані і пофарбовані, завершується процес наведення порядку і покосу. Наша основна задача, щоб жителі міста, які вже стільки днів перебувають на карантині, могли приходити і відпочивати зі своїми рідними та близькими», - сказав Андрій Білоусов.

Наступний об'їзд мер має намір провести 15 травня. Перевірить, як комунальні служби справляються з сезонним покосом трави.