Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Мер Дніпродзержинська зустрівся з жителями мікрорайону БАМ

П'ятниця, Березень 25, 2016 - 07:24

У четвер, 24 березня, в приміщенні 42-ї школи вперше за багато років відбувся схід жителів за участю Дніпродзержинського міського голови. Охочих безпосередньо поспілкуватися з мером, і поділитися наболілими питаннями було багато. У залі не було вільних місць. Розмова жителів з владою вийшла довгою і досить продуктивною.

Відкриваючи захід, Андрій Білоусов повідомив, що це - перша така зустріч з 13, які місцева влада має намір провести у всіх куточках Дніпродзержинська, з них 5 - на території Баглійського району. Говорячи про те, що вдалося досягти, Білоусов зазначив відкриття одного з кращих в Україні Центрів надання адміністративних послуг і запевнив, що вже в травні філія Центру запрацює в будівлі Баглійського районної адміністрації. Також мер розповів про створення аварійної служби і про те, що в подальшому планується за рахунок бюджету розпочати ремонти житлового фонду. Почалися позитивні зміни в роботі комунального підприємства «Трамвай», до кінця року планується збільшити кількість вагонів, що виходять на лінії, до 30. Ведеться робота з обласною владою, є попередня домовленість про виділення близько 100 мільйонів гривень на ремонт понад 50 доріг в Дніпродзержинську, в тому числі на ряд вулиць в Баглійському районі, на Соцмісті і «БАМі». На сьогоднішній день в місті не працюють близько 100 ліфтів, у 2016 році планується відновити 45, і протягом двох років вирішити цю проблему, яка турбує мешканців протягом останніх 20 років. Також в поточному році планується відновити освітлення на 40 вулицях, список зараз уточнюється. Крім того, в місті триває місячник з благоустрою та з завтрашнього дня бригади почнуть працювати і на «БАМі».

Далі розмова перейшла в формат питань і відповідей. Примітно те, що більшість жителів побачило зміни на краще: і роботу нової аварійної служби, і вивіз сміття, і відновлення освітлення, і ремонт ліфтів. Не раз в залі звучали слова подяки на адресу мера і його команди за позитивні зміни. Але проблеми, накопичені за багато десятків років, звичайно ж, турбують жителів - дороги, дахи, ліфти, затоплені каналізаційними стоками підвали, загроза зсувів. Що стосується підтоплення, мер розпорядився надати жителям «БАМу» безкоштовно саджанці дерев, які будуть висаджені під час суботників з 16 по 23 квітня, щоб зміцнити ґрунт.

Говорили про незаконну торгівлю алкоголем, про пияцтво молоді, про крадіжку і бездіяльності поліції. Глава Баглійської районної адміністрації Світлана Колісниченко зазначила, що для поліпшення криміногенної ситуації в найближчим часом в будинку № 47 по вулиці Дунайській буде відкритий опорний пункт, а начальник Баглійської поліції взагалі пообіцяв, що з квітня територію Дніпродзержинська, в тому числі і «БАМу», будуть патрулювати поліцейські з Дніпропетровська. Були й питання стосовно монополістів, котрі часто діють абсолютно не в інтересах споживачів - «Міськгазу» і «Дніпрообленерго». Говорили мешканці і про те, що транспорт занадто рано припиняє працювати і вже після 23-ї години робочим з площі ДМК виїхати проблематично. Скаржилися на те, що на весь житловий масив - всього одна аптека, та й та з позамежними цінами.

«Я дякую всім тим, хто прийшов на зустріч, хто по-справжньому небайдужий до свого району і міста. Я записав всі звернення громадян і беру під особистий контроль вирішення проблем, озвучених сьогодні. Упевнений - ми наведемо порядок в місті. Працюючи в Києві, я бував у багатьох містах України і сьогодні можу сказати - мій рідний Дніпродзержинськ і всі його жителі гідні кращого життя! Так, відразу вирішити проблеми, які накопичувалися десятиліттями, неможливо, але я впевнений, що за найближчі 3-4 роки ми разом з усіма дніпродзержинцями доб'ємося того, що наше місто буде одним з кращих в Україні! Для цього є і досвід, і бажання, і можливості! », - сказав Андрій Білоусов, закриваючи зустріч. Варто зазначити що, його завершальна промова пройшла на тлі оплесків учасників сходів. Так люди оцінили ті зміни що вже почалися і щире бажання Білоусова домогтися поліпшення якості життя в Дніпродзержинську.

Після закінчення зустрічі мер зібрав нараду в кабінеті директора школи. У ньому взяли участь заступники мера, голова районної адміністрації, керівники підприємств, служб і структур. В ході наради Андрій Білоусов розібрав всі скарги та побажання жителів «БАМу», визначив відповідальних і терміни усунення недоліків. На вирішення найбільш нагальних проблем дано термін до наступної п'ятниці. Мер також доручив підготувати і винести на розгляд сесії міськради після проходження відповідних регуляторних процедур питання про заборону продажу в місті після 21:00 спиртних напоїв.