Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Мер Дніпродзержинська привітав діячів театрального мистецтва

Неділя, Березень 27, 2016 - 18:39

У неділю, 27 березня, в Дніпродзержинському академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню театру. У залі зібралися представники театральних професій, без яких неможливо уявити роботу театру.

З цим прекрасним професійним святом театральний колектив привітав Дніпродзержинський міський голова Андрій Білоусов. У своєму виступі мер зазначив, що сценічне мистецтво має виключно важливе моральне і художнє значення. Несе в собі ідеї гуманізму і сприяє формуванню естетичних цінностей.

«Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним Днем театру! Дякую вам за ті добрі думки і почуття, які ви своєю творчістю пробуджує в людях, за те, що театр продовжує радувати і захоплювати нас чудовою грою акторів, дивовижною атмосферою творчості. Приємно відзначити, що творче життя нашого міста розвивається і вже скоро у нашого театру з'явиться друга сцена. Ми плануємо передати в управління театру будівлю палацу культури імені Горького. Упевнений, що ця красива будівля під вашим чуйним керівництвом відродиться і стане ще одним центром культури і мистецтва. Від щирого серця бажаю всім вам, дорогі друзі, великого натхнення, оптимізму, нових вистав, аншлагів та вдячних глядачів! », - зазначив міський голова.

За багаторічну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомі творчі здобутки та значний особистий внесок у культурний розвиток міста подячними грамотами та нагрудними знаками міського голови «За заслуги перед містом» Андрій Білоусов нагородив артиста-вокаліста вищої категорії Наталю Шарай, провідного майстра сцени Ірину Долінкіну та багатьох інших працівників музично-драматичного театру.

Після процедури нагородження на сцену піднялася начальник управління культури, національності та релігії Дніпропетровської обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України Наталія Першина. Вона звернулася до присутніх у залі з вітальними словами та, за дорученням голови обласної державної адміністрації Валентина Резніченко, урочисто вручила директору Дніпродзержинського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки Маргариті Кудіній державну нагороду про присвоєння їй звання «Заслужений діяч мистецтв України».