Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Медики Кам'янського отримали ультрасучасне обладнання

Середа, Червень 17, 2020 - 16:09

Благодійний фонд Вадима Новинського передав апарати штучної вентиляції легенів та засоби індивідуального захисту медикам Кам’янського.

У чергову поставку увійшли два високоефективних апарати штучної вентиляції легенів Carescape R860 (General Electric). Також для всіх медиків міста передані засоби індивідуального захисту - більше 1000 захисних екранів і понад 1000 костюмів біозахисту.

«Ми вдячні компанії Метінвест і її акціонеру Вадиму Новинському за чергову допомогу нашій 7-ій лікарні, яка визначена як основна база в лікуванні хворих коронавірусом. Нові апарати ШВЛ значно перевершують вітчизняні в класі, ефективності та універсальності. Наявність такого інтелектуального і вкрай дефіцитного обладнання дозволяє міській медицині вийти на новий якісний рівень в наданні медичних послуг, і бути максимально підготовленими до протидії поширенню COVID-19», - сказав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

Генеральний директор міської лікарні № 7 Володимир Дьяченко подякував фонду і міській владі за підтримку.

«З кожним днем ​​ми розширюємо свої діагностичні та лікувальні можливості в лікуванні хворих коронавірусом. Два апарати ШВЛ експертного класу дозволяють проводити штучну вентиляцію легенів пацієнтам, як дітям, так і дорослим, в інтелектуальному автоматичному режимі», - сказав гендиректор лікарні.

Фонд Вадима Новинського в період пандемії також надав підтримку самотнім людям похилого віку, забезпечивши їх продуктовими наборами.

«Метінвест, його акціонери, продовжують надавати системну допомогу містам, де розташовані підприємства компанії. Кам’янським медустановам раніше були передані засоби індивідуального захисту: респіратори і маски з високим класом захисту; костюми захисту від біологічно небезпечних речовин; медичні окуляри; антисептик для обробки рук. Також місто отримало значну партію експрес-тестів для виявлення коронавірусу», - зазначив генеральний директор ДКХЗ Євген Дідусь.