Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Медиків Кам'янського вітали з професійним святом

П'ятниця, Червень 19, 2020 - 15:27

День медичного працівника – щорічне професійне свято медиків, яке відзначають у третю неділю червня.

19 червня в Кам'янському біля входу в міську лікарню № 7 відбувся урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника.

Лікарів міста привітав міський голова Андрій Білоусов і директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валерій Сердюк.

«Від імені всіх жителів нашого міста вітаю вас з професійним святом. Я думаю, що на Землі немає професії, важливішої, ніж лікар. Лікар зустрічає людину, коли вона приходить в цей світ, і супроводжує протягом усього життя. Ваша професія не тільки важка, але і небезпечна. Як показали останні події – основний удар в боротьбі з COVID-19 прийняли на себе саме медики. Ми цінуємо вашу працю, пишаємося і поважаємо Вас. Дай Вам Бог здоров'я, щастя і всього самого найкращого!» - сказав Андрій Білоусов.

За вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я, наполегливість, принциповість і високий професіоналізм, а також з нагоди свята міський голова вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» Валерію Сердюку.

Мер зазначив, що директор обласного департаменту охорони здоров'я - великий друг нашого міста, і за той короткий час, що він працює на посаді, Кам'янське отримало цілий ряд високовартісного медичного обладнання.

«Ви дійсно одні з кращих в області з підготовки та боротьбі з поширенням коронавірусу. Я пишаюся вашими досягненнями і радий, що ми йдемо разом. У вас чудовий мер, який чує і підтримує вас. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя і успіхів у праці», - сказав Валерій Сердюк.

Також міський голова вручив нагороди керівникам медичних установ міста і лікарям.

Грошові сертифікати на суму 10 тисяч гривень для покупки необхідних медичних засобів лікарням міста передав Президент Фонду розвитку Кам'янського Олександр Іванов.