Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Лівобережний парк Кам'янського реконструюють і розширять

Середа, Січень 30, 2019 - 21:25

Рік тому в Кам'янському провели повну реконструкцію Центрального парку культури і відпочинку, завершили перший етап робіт з реконструкції скверу в Південному районі, на черзі – повне оновлення і розширення Лівобережного парку.

Питання реконструкції Лівобережного парку обговорювали 30 січня в ході робочої наради, яка пройшла під керівництвом міського голови Кам'янського Андрія Білоусова.

Мер зазначив, що на лівобережжі проживає 80 тисяч кам'янчан, яким також потрібен повноцінний парк, де вони зможуть відпочивати.

«Ми плануємо в три рази розширити територію парку, встановити нові атракціони, створити майданчики для гри в страйкбол, баскетбол, волейбол і теніс. Також передбачимо скейт-парк, сучасне ландшафтне оформлення і систему поливу зелених насаджень, виконаємо реконструкцію алей і проведемо цілий комплекс робіт з благоустрою території», - сказав Андрій Білоусов.

В цьому році буде розроблена проектно-кошторисна документація по реконструкції парку, а в наступному – розпочнуться ремонтні роботи.

За більш ніж 30-річну історію існування Лівобережний парк Кам'янського жодного разу не ремонтувався.