Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Лікарня Кам'янського №7 отримала оснащення і медикаменти

Вівторок, Травень 12, 2020 - 17:23

У період пандемії Covid-19 Кам’янська міська лікарня № 7 стала базою для лікування пацієнтів з коронавірусом. 12 травня медична установа отримала допомогу від міста і меценатів. Мер Андрій Білоусов, представники підприємства «Кривий Ріг цемент» і президент Фонду розвитку Кам'янського Олександр Іванов передали лікарні медикаменти і спеціальні насосні шприци, які використовуються для дозованого введення лікарських препаратів пацієнтам.

«Ми продовжуємо забезпечувати 7-у лікарню всім необхідним. Допомога надається за рахунок місцевого та обласного бюджетів, нам активно допомагає підприємство «Метінвест» і «Фонд розвитку Кам’янського». Сьогодні хочу подякувати підприємству «Кривий Ріг цемент» яке на прохання Фонду розвитку Кам'янського закупило для лікарні шприцеві дозатори. Все, що вкрай необхідне лікарні, ми закупили за кошти міського бюджету. Я вдячний всім, хто надає допомогу нашим медикам у лікуванні пацієнтів, а також, користуючись нагодою, вітаю всіх медсестер і медбратів міста з їх професійним святом», - сказав Андрій Білоусов.

На сьогоднішній день в Кам'янському 35 лабораторно підтверджених випадки коронавірусу. З них: 16 осіб вже одужали, 19 – проходять лікування. 16 чоловік лікується вдома під наглядом сімейних лікарів і 3 – в міській лікарні № 7.