Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кращі бійці області з'їхалися в Кам'янське на змагання з козацького двобою

Субота, Лютий 23, 2019 - 17:45

23-24 лютого в Кам'янському на базі ДЮСШ № 1 проходить відкритий Кубок Дніпропетровської області з козацького двобою серед юніорів та дорослих, а також Чемпіонат області серед школярів. У числі організаторів – президент обласної федерації козацького двобою Костянтин Тимченко.

Участь в боях беруть три сотні спортсменів з таких міст як: Дніпро, Кривий Ріг, Першотравенськ, Вільногірськ, Верхньодніпровськ, Запоріжжя, Мелітополь та інші. Від нашого міста в поєдинках вберуть участь вихованці 9-ти спортивних клубів.

Мета заходу – популяризація та розвиток спортивного напрямку, патріотичне виховання підростаючого покоління, а також визначення найсильніших бійців для формування команди на Чемпіонат України.

Церемонія відкриття змагань пройшла за участю міського голови Кам'янського Андрія Білоусова.

«Козацький двобої - це наш національний вид спорту, який виховує справжніх захисників, сильних духом людей, які зможуть захистити себе, своїх близьких і Батьківщину. Я бажаю всім учасникам вдалих поєдинків, і нехай вони пройдуть без травм, а глядачам - емоцій і яскравих вражень», - сказав мер.