Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Коронавірус: мер Кам'янського провів засідання з питань виконання протоколу комісії ТЕБ та НС

Понеділок, Березень 16, 2020 - 17:44

16 березня в Кам'янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулось засідання з питань виконання міськими службами протокольних рішень і рекомендацій комісії ТЕБ та НС, що стосуються протиепідемічних заходів, профілактики та нерозповсюдження нової коронавірусної інфекції на території міста.

Всі служби, управління та департаменти міста чітко виконують усі пункти протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В установах освіти всіх форм власності до 3 квітня оголошено карантин. Організовано дистанційний навчальний процес, скасовані всі масові заходи, весь громадський транспорт і зупинки обробляються спеціальними дезінфікуючими засобами. Через ЗМІ та радіо жителям повідомляють про поточну ситуацію, а також інформують про симптоми і запобіжні заходи, які рекомендовані МОЗ України.

З міського бюджету виділено 10 мільйонів гривень на першочергові заходи, спрямовані на боротьбу з коронавірусом. За розпорядженням міського голови два рази на тиждень всі служби, які забезпечують процес життєдіяльності міста, будуть координувати свою роботу на спеціальному засіданні штабу.

Також зараз в терміновому порядку завершується ремонт другої половини інфекційного відділення міської лікарні №7, куди в разі необхідності будуть направлятися люди, які контактували з хворими коронавірусом.

За словами медиків, на даний момент в Кам'янському та в Дніпропетровській області не виявлено жодного випадку захворювання на новий вірус. У разі ж виникнення подібної ситуації за вказівкою департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА пацієнтів, у яких буде виявлено і підтверджено коронавірус, направлять до лікарні міста Дніпро.

Основні запобіжні заходи для захисту від нової коронавірусной інфекції: уникати місць масового скупчення людей, регулярно мити руки і обробляти дезінфікуючими засобами, не чіпати руками очі, рот і ніс, дотримуватися правил респіраторної гігієни.