Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Комфортні умови для лікарів і пацієнтів: в лікарнях Кам'янського тривають капітальні ремонти

Четвер, Липень 30, 2020 - 15:03

Капітальні ремонти лікувальних відділень проводяться відразу в декількох лікарнях Кам’янського. Роботи передбачають ремонт палат, маніпуляційних і коридорів, заміну всіх комунікацій, установку нових вікон, меблів, медичного обладнання та інше. Хід робіт контролює мер Андрій Білоусов.

29 липня мер відвідав міську лікарню № 9. Тут приступили до ремонту онкологічного відділення в 7-ми поверховій будівлі, і до ремонту терапевтичного відділення на другому поверсі 3-х поверхової будівлі 9-ої лікарні. Паралельно тут йде ремонт хірургічного відділення.

Онкологічне відділення має регіональне значення для міста і наближених районів. Тут надаються всі види лікування онкологічним хворим. Розраховано воно на 45 ліжок. Відділення потребувало капітального ремонту вже більше 15 років.

Терапевтичне відділення лікарні було введено в експлуатацію в 1955 році і знаходилося у вкрай незадовільному стані, адже за 65 років тут жодного разу не проводився капітальний ремонт. Після капремонту в відділенні збільшиться кількість палат і буде сучасний ремонт з комфортними умовами перебування лікарів і пацієнтів.

Також в Кам'янському ведеться капітальний ремонт кардіологічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги, ремонтують відділення «Центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей» в ЦПМСП №3 і незабаром почнуть ремонтувати відділення в Дитячій лікарні. Також в цьому році був виконаний повний капітальний ремонт інфекційного відділення в міській лікарні №7.

«Наше основне завдання – відремонтувати всі відділення в усіх лікарнях нашого міста», - сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei