Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янський міський голова привітав учнів та педагогів з початком нового навчального року

Вівторок, Вересень 1, 2020 - 12:55

1 вересня в гімназії №11 відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. У зв’язку з карантином захід організували лише для учнів 1-х та 11-х класів.

Першокласників і випускників привітав міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

«Дорогі діти, педагоги та батьки! Щиро вітаю вас з початком нового навчального року! У першу чергу хочу привітати наших першокласників, для яких відкривається світ знань і нових можливостей. Випускникам бажаю з користю провести цей навчальний рік, успішно скласти тестування, визначитися з професією і вступити в обрані навчальні заклади. Особливу подяку хочу висловити нашим педагогам. Адже учні гімназії є призерами та переможцями різних етапів Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, а за результатами зовнішнього незалежного оцінювання гімназія завжди в лідерах, входить у ТОП-200 України і в 2019 році посіла 3-тє місце в Дніпропетровській області. Дякую всім вам за працю, успішного навчального року!» – сказав Андрій Білоусов.

Директор гімназії Наталія Рева подякувала міському голові за всебічну підтримку і допомогу навчальному закладу. Зокрема, за подароване технічне оснащення і проведення реконструкції окремої будівлі гімназії, де після закінчення робіт розміститься початкова школа гімназії №11.

Також міський голова побував на першому відкритому уроці випускного класу і вручив грамоти найактивнішим учням.

Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei