Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янський міський голова перевірив хід реконструкції Палацу тенісу спорткомплексу «Прометей»

Вівторок, Листопад 27, 2018 - 13:23

Робочу нараду на об'єкті міський голова Кам'янського Андрій Білоусов провів у вівторок, 27 листопада. На даний момент у всіх трьох спортивних залах повним ходом ведуться оздоблювальні роботи: монтуються металеві конструкції, готують підлогу для укладання сучасного підлогового покриття. Зовні ремонтники утеплюють фасад будівлі.

Дві бокові зали призначені виключно для гри в теніс. В основному залі підлогове покриття буде багатофункціональним, тому займатися і проводити ігри найвищого рівня в цьому залі зможуть представники різних видів спорту. Криті тенісні корти будуть оснащені покриттям підлоги, яке відповідає світовим вимогам і стандартам. Кількість глядацьких місць збільшиться до 700.

Андрій Білоусов зазначив, що в день відкриття основного залу, 12 січня, тут пройде Чемпіонат України з баскетболу.

«Після відкриття спорткомплексу« Прометей», споруди подібного рівня і якості проведених робіт не буде ніде в Україні», - сказав міський голова.

Спорткомплекс експлуатувався з 1973 року. За півсторіччя будівля жодного разу капітально не ремонтувалася і знаходилась в аварійному стані. Кошти на відновлення Палацу тенісу виділені з обласного бюджету.