Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янський хоспіс поповнився новим обладнанням

Понеділок, Листопад 4, 2019 - 15:46

4 листопада Кам'янський міський голова Андрій Білоусов відвідав хоспіс лікарні № 4. Для єдиного в місті відділення паліативної допомоги за кошти міського бюджету було закуплено сучасне обладнання: 20 багатофункціональних ліжок, ходуни, інвалідна коляска, приліжкові тумбочки, ширми та інше необхідне медичне обладнання.

Відділення хоспіс налічує 9 палат і розраховане на 20 ліжок, що повністю задовольняє потребам у наданні допомоги людям похилого віку, які страждають невиліковними захворюваннями.

Медична установа опалюється від індивідуальної пеллетної котельні. В ході презентації нового обладнання мер Андрій Білоусов доручив також прорахувати вартість ремонтних робіт, які планується виконати в палатах хоспісу.

Від імені пацієнтів і співробітників головний лікар Світлана Бенько висловила подяку міському голові за допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з повноцінним функціонуванням відділення.