Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янське виграло грант на впровадження заходів з підвищення енергоефективності

Вівторок, Січень 29, 2019 - 12:32

Кам’янське виграло грант на впровадження заходів з підвищення енергоефективності у будівлях соціальної сфери міста.

Грант надаватиметься Фінсько-Українським трастовим фондом, який має на меті розвиток співпраці між Фінляндією та Україною, виявлення можливостей для спільних проектів, як в сфері надання консультаційних послуг, так і інвестиційних вкладень в області енергоефективності, відновлюваної енергетики, енергетичного використання відходів і «розумних» енергосистем. Фонд адмініструється Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО), фінансування надається Міністерством закордонних справ Фінляндії. Місцевим координатором виступає Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Так, у 2018 році місто подало заявку на участь у програмі технічної допомоги Фонду в галузі підвищення енергоефективності.

13 грудня 2018 року Комітет з оцінки та управління Фонду обрав місто Кам’янське для надання грантового фінансування на розробку проектної документації інвестиційного проекту з термомодернізації 38 об’єктів соціальної сфери міста.

Це дозволить в подальшому залучити кошти Європейського Інвестиційного Банку або інших міжнародних фінансових організацій на реалізацію проекту з термомодернізації лікарень, дитячих садків, загальноосвітніх та спортивних шкіл міста. Буде здійснено утеплення будівель, заміна старих вікон та дверей на нові енергозберігаючі, реконструкції систем вентиляції, тепло-, електро- та водопостачання, впровадження енергоефективних систем освітлення тощо.

«Це дозволить значно знизити споживання паливно-енергетичних ресурсів об’єктами соціальної сфери та сприятиме комфортному перебуванню відвідувачів та персоналу в приміщеннях будівель», - сказав міський голова Андрій Білоусов.