Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янська лікарня № 7 отримала цифровий рентген-апарат

Понеділок, Травень 4, 2020 - 13:41

У Кам’янську міську лікарню № 7 передали сучасний цифровий рентген-апарат, куплений за кошти обласного бюджету. Також лікарня, яка є госпітальної базою в лікуванні коронавірусу, отримала чергову партію дезінфікуючих засобів, захисних масок і костюмів, які придбали за кошти міського бюджету.

«Я звертався до губернатора Дніпропетровської області Олександра Вікторовича Бондаренко з проханням допомогти нашому місту в придбанні цього важливого апарата, за допомогою якого лікарі зможуть безпосередньо в палаті робити знімки і оперативно встановлювати діагноз пацієнтам, зокрема, пневмонію. Вдячний керівництву області за те, що придбали для нас таке важливе і дороге устаткування», - сказав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

Також раніше за кошти міського бюджету для 7-ї лікарні закупили сучасний переносний комплексний апарат УЗД.

Станом на ранок 4 травня в Кам'янському 28 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. З них: 12 осіб вже одужали, 16 проходять лікування - троє в лікарні № 7 і 13 вдома під наглядом сімейних лікарів.

«Дякуємо міській владі і керівництву області за допомогу. Наші медичні працівники забезпечені в необхідній кількості засобами захисту, а нове обладнання дозволить проводити своєчасну діагностику, перевозити апарат з одного боксу в інший не наражаючи на небезпеку лікарів», - сказала начальник управління охорони здоров'я КМР Наталія Ктітарова.