Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янчани задали нагальні питання міському голові

Вівторок, Березень 12, 2019 - 17:56

12 березня міський голова Кам'янського Андрій Білоусов провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Розпочався прийом зі звернення чоловіка, який потребує коштовної операції. Мер пообіцяв, що матеріальна допомога на лікування буде обов'язково надана. Наступні питання кам'янчан в основному стосувалися житлово-комунальної сфери та благоустрою. Людей турбують протікаючі дахи. По більшості адрес будинки вже внесені в план капітальних ремонтів на цей рік і роботи по відновленню покрівель почнуться в квітні-травні. У дворах по проспекту Перемоги 22-126 на прохання мешканців обріжуть аварійні дерева і нададуть посадковий матеріал для озеленення території.

Відгукнувся міський голова і на прохання колективу ансамблю народної пісні «Матіола», якому потрібні кошти на пошиття концертних костюмів в національному стилі. Протягом 9-ти років творчий жіночий колектив, що діє на базі територіального центру Дніпровського району, радує городян своїми виступами і активно бере участь в загальноміських заходах.

В цілому практично всі озвучені людьми питання були вирішені безпосередньо на прийомі.

Андрій Білоусов зазначив, що всі звернення заявників будуть перебувати на його контролі до остаточного вирішення.