Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янчани можуть записатися на прийом до лікаря онлайн

П'ятниця, Лютий 8, 2019 - 19:23

У Кам’янському почала працювати медична інформаційна система HELSI – сервіс електронного запису на прийом до лікаря. Тепер у містян є можливість записатися на прийом у зручний для себе час і не стояти в довгих чергах. Для цього навіть не обов’язково виходити з дому, достатньо скористатися комп’ютером, планшетом або смартфоном.

Презентація нової електронної системи відбулася 8 лютого в лівобережному Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1. У заході взяли участь радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик та міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

За допомогою сервісу HELSI лікарні міста впровадили майже 5 тисяч електронних карток. Близько 15% кам’янчан уже скористалися медичною електронною системою запису до лікаря, оцінивши її ефективність і переваги, незважаючи на тижневий тестовий режим роботи.

На сьогодні електронна система працює в усіх амбулаторіях першого і другого Центрів ПМСД, а також у чотирьох із дев’яти амбулаторій Центру №3, де процес її впровадження знаходиться на стадії завершення. Незабаром електронна система почне діяти в усіх дев’яти амбулаторіях Центру.

Усі фахівці, лікарі та реєстратори попередньо пройшли спеціальний курс навчання. У межах реформи охорони здоров’я з 2020 року на електронну систему  також почнуть переводити установи вторинного рівня медичної допомоги.

Юрій Голик зазначив, що система електронного запису до лікаря в нашому регіоні вперше була  впроваджена в Дніпрі та поступово – в інших містах області. І це тільки перший крок на шляху  до «електронної медицини».

«Ми вдячні міському голові Андрію Білоусову за підтримку проекту і впевнені в тому, що незабаром всі медичні установи Кам’янського підключаться до електронної системи HELSI», –  сказав Юрій Голик.

«Це сучасний підхід, який, перш за все, значно полегшує життя пацієнтам, а також дає нам можливість чітко розуміти та контролювати ефективність роботи системи охорони здоров’я», – підкреслив Андрій Білоусов.

Сьогодні електронна система працює в двадцяти містах України. Щодня реєструє 45 тисяч записів на прийом до лікаря. Всього в системі HELSI зареєстровано більше 3-х мільйонів користувачів.

Щоб скористатися електронною системою потрібно зайти на сайт HELSI, вибрати своє місто, медичний заклад і лікаря, до якого ви хочете записатися на прийом. Усі дані пацієнта, результати аналізів, рецепти лікарів та інші медичні відомості будуть відображатися в його особистому електронному кабінеті.