Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам'янчанка відзначила свій 100-річний ювілей

П'ятниця, Листопад 1, 2019 - 17:36

1 листопада свій 100-річний ювілей відзначила мешканка Кам’янського Параскева Наумівна Зелена. Жінка народилася в 1919 році в селі Переволочне Полтавської області. У 1929 році сім'я переїхала до Кам'янського. Після закінчення середньої школи Параскева Наумівна працювала на металургійному заводі, пройшла великий трудовий шлях довжиною в 44 роки.

Привітати довгожительку з цією знаменною датою приїхав мер Кам'янського Андрій Білоусов. Міський голова вручив іменинниці подарунки, побажав міцного здоров'я та ще довгих років активного і щасливого життя.

У Параскеви Наумівни дві дочки, четверо онуків і четверо правнуків. У колі рідних і гостей, які зібралися за святковим столом, на адресу винуватиці торжества звучало багато теплих слів і щирих привітань.

Як з'ясувалося, Параскева Наумівна веде щоденник, і кожен вечір записує події свого дня. 100-й День народження стане яскравою і пам'ятною сторінкою в щоденнику і в її житті.

Жінка з віковим життєвим досвідом поділилася секретом свого довголіття – це любов до життя, до своєї сім'ї, до людей та любов до себе.