Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Інвалідам на візках буде простіше користуватися громадським транспортом Дніпродзержинська

Четвер, Березень 24, 2016 - 09:41

Запущена з ініціативи міського голови Дніпродзержинська Андрія Білоусова на початку 2016 року система GPS моніторингу, що дозволяє контролювати рух громадського транспорту в режимі online через інтернет-модуль EasyWay, користується величезним попитом серед городян.

Сьогодні сервіс поповнився ще однією важливою і необхідною функцією. На прохання голови міського товариства інвалідів «Лелека» Людмили Лазаренко, керівництво управління транспорту спільно з фірмою «Диспетчер-сіті» доповнили інтернет-модуль EasyWay. Тепер на сторінці кожного маршруту відображається іконка, яка показує, чи обладнано транспортний засіб пандусом, або низьким рівнем підлоги для осіб з обмеженими фізичними можливостями та жінок з дитячими колясками. Нововведення дозволяє створити додаткові зручності для пасажирів з обмеженою мобільністю при пересуванні по місту.

 

Зараз на маршрутах громадського транспорту працює 13 одиниць, спеціально пристосованих пасажирських автомобілів і, як стверджують в управлінні транспорту, кількість таких маршруток буде постійно збільшуватися.