Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Готується відкриття філій ЦНАП в районах міста

Четвер, Січень 14, 2016 - 06:09

 14 січня під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулася робоча нарада з питань створення двох додаткових філій Центру надання адміністративних послуг.

Для зручності всіх дніпродзержинців міський голова ініціював відкриття філій в будівлях Баглійської та Дніпровської районних адміністрацій. В якості зразка буде взятий ЦНАП, який був відкритий в грудні 2015 року на території Заводського району.

У ході наради було розглянуто комплекс необхідних першочергових заходів пов'язаних з ремонтом і підготовкою приміщень, закупівлею меблів, комп'ютерної та оргтехніки. Також піднімалося питання чисельності персоналу, було прийнято рішення, що перший час в районних Центрах працюватиме по 4 адміністратори, а також представники постачальників послуг тепла, води, газу та електроенергії.

За словами мера, філії створюються для того, щоб надавати максимальну кількість адміністративних послуг та їх перелік буде постійно розширюватися по мірі потреб населення.

«Ключовими моментами у створенні філій ЦНАП у всіх районах міста є зручність і комфорт городян, а також відсутність корупційної складової», - підкреслив Андрій Білоусов.