Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Головна новорічна ялинка Кам'янського засяяла вогнями

Понеділок, Грудень 23, 2019 - 05:18

21 грудня в Кам'янському на площі Петра Калнишевського відбулася святкова концертна програма з нагоди відкриття головної новорічної ялинки міста 2020.

На захід прийшли сотні городян, яких привітав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

"Шановні друзі! Нехай прийдешній рік принесе в нашу країну мир, щоб кожна сім'я зустрічала свято в повному складі, в атмосфері любові та злагоди. Сміливо загадуйте найпотаємніші новорічні бажання, будьте оптимістами, впевнено прямуйте до мети. Я щиро вірю, що Новий Рік здійснить мрію кожного кам'янчанина - і дитини, і дорослого. Бажаю вам у новому році міцного здоров'я, успіхів, казкового настрою, поруч – люблячих і вірних друзів. Нехай в нашому місті панують радість, злагода, добро і процвітання», - сказав Андрій Білоусов.

Міський голова запросив усіх кам'янчан разом зустріти Новий 2020 рік. Святковий концерт з виступом популярного українського гурту пройде на площі Калнишевського в ніч з 31 грудня на 1 січня.

Вогні новорічної красуні урочисто засвітили, і навколо панував по-справжньому святковий настрій. Дитячі творчі колективи нашого міста та актори Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки підготували концертні номери.

На новорічному ярмарку з тематичними виробами народних майстрів та солодощами городяни могли придбати рідним ексклюзивні подарунки. Для маленьких гостей працювали аніматори, проводилися конкурси, а найактивніші учасники отримували призи.