Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Головна новорічна ялинка Кам'янського засяяла вогнями

Субота, Грудень 22, 2018 - 22:39

22 грудня в Кам'янському відбулася церемонія відкриття головної новорічної ялинки на площі Петра Калнишевського. Барвисті вогні ялинки кам'янчани за традицією запалили разом з мером міста Андрієм Білоусовим.

Міський голова привітав усіх городян з наступаючим Новим роком, побажав міцного здоров'я, здійснення всіх бажань, планів і задумів.

міський голова.

Андрій Білоусов привітав усіх містян із прийдешнім Новим роком, побажав міцного здоров'я, здійснення всіх бажань, планів і задумів.

«У нас найкраще місто в світі. Всі надбання, яких вдалося досягти Кам’янському у 2018 році, ми здобули разом з вами. Дай Бог, щоб  наступного року ви були здорові і щасливі. Нехай ніщо і ніколи не затьмарює ваші душі. А ми будемо робити все для того, щоб наше місто ставало все більш комфортним і упорядкованим. Зі святом!» - сказав Андрій Білоусов.

Загальноміське новорічне свято пройшло яскраво і весело. Жителів і гостей міста чекала велика святкова програма: виступи артистів театру імені Лесі Українки та талановитої молоді міста, концерт зірок української естради Ivanа Navi і Тамерлана з Альоною, видовищний новорічний салют та святкова дискотека.