Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Екскурсія по мерії і питання міському голові: Кам'янське вперше реалізує освітній проект «Школа успіху»

Середа, Жовтень 31, 2018 - 13:10

У місті вперше проходить освітній проект «Школа успіху Кам'янського». Організатором виступає випускниця схожого всеукраїнського проекту, який проходив цього літа в Києві Аліна Зіновчук.

У вівторок, 30 жовтня, ініціативна група з 25 учнів різних навчальних закладів міста пройшлася коридорами Кам'янської міської ради, побувала в багатьох робочих кабінетах представників виконавчої влади, в тому числі і в сесійній залі, ознайомилася з основними принципами роботи.

Також у студентів була можливість в форматі відкритого діалогу поспілкуватися з головою міста Андрієм Білоусовим.

Мер відповів на всі питання молодих людей, розповів про важливі перспективні проекти, які планується реалізувати в сфері благоустрою, розвитку інфраструктури, поліпшення екологічної ситуації, енергозбереження, теплопостачання тощо.

Молоді люди зізналися, що найбільше їх вразила особиста бесіда з мером, відкритість чиновників, а також сесійна зала.

«Мені сподобалося як тепло і привітно нас зустріли. Мер дав розгорнуті відповіді на всі питання, що нас цікавили. Це відповідальна робота, від якої залежить життя всіх городян», - сказав один з учасників проекту Кирило.