Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Дніпродзержинськ прийняв естафету сімейного марафону «Папа, почитай!»

Вівторок, Березень 29, 2016 - 14:04

Сьогодні, 29 березня, в Дніпродзержинських бібліотеках проходить Всеукраїнський марафон «Папа, почитай!» Який стартував 26 березня у Львові. В рамках марафону батьки читатимуть дітям вголос уривок їх улюбленого літературного твору. Проводиться подібна акція щорічно починаючи з 2007 року і її головна мета - закликати батьків знайти час і приділити своїм дітям десять хвилин в день для спільного читання, яке сприяє розвитку пам'яті, мовлення і збільшує словниковий запас.

В цьому році старт марафону «Папа, почитай!» дав Дніпродзержинський міський голова Андрій Білоусов, який в невимушеній атмосфері прочитав учням 1-го класу з 16-го колегіуму уривок з книги відомої чеської письменниці Божени Немцової «Голова і серце птиці».

Після прослуховування казки самі допитливі діти задавали меру свої запитання про те, чарівник він, чи займається спортом, хто написав казку і інші. Найбільше юних слухачів цікавило чи прийде «міський тато до них ще».

Мер пообіцяв повернутися через рік, зазначивши, що для дітей час тече набагато повільніше, ніж для дорослих.

«Я люблю читати і читав казки своїм дітям, так як вважаю, що казки виховують у наших дітях доброту, чесність, щирість і вчать їх бути чуйними. Важливо, щоб батьки читали дітям гарні,  добрі казки», - сказав Андрій Білоусов.