Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Для спортсменів Кам'янського придбали високотехнологічні тренажери 2020 року

Четвер, Червень 11, 2020 - 17:18

У травні поточного року до мера Кам'янського Андрія Білоусова звернулися тренери і спортсмени відділення академічного веслування ДЮСШ №1 з проханням придбати гребні тренажери необхідні для якісної підготовки спортсменів нашого міста до змагань найвищого рівня – чемпіонатів України, Світу та Європи.

Міський голова негайно відгукнувся на прохання, і 11 червня в ДЮСШ №1 відбулася презентація сучасного обладнання. Для повноцінних тренувань веслувальників в зимовий період було придбано найсучасніші високотехнологічні гребні тренажери «Концепт 2» зразка 2020 року, Німецького виробництва, обладнані комп'ютерами і електронікою.

«Сьогодні нашій спортивній школі були передані такі сучасні тренажери для веслування. До цього ні в одній спортивній школі нашого міста не було жодного подібного тренажера, і наші хлопці були змушені їхати в місто Дніпро та тренуватися на їх базі. Сьогодні, отримавши таку серйозну підтримку до нашої матеріально-технічної бази, ми зможемо готувати спортсменів більш якісно і виводити на більш високий рівень», - сказав директор ДЮСШ №1 Анатолій Івашина.

Відзначимо, що наше місто має славні традиції в академічному веслуванні. Наші спортсмени неодноразово ставали чемпіонами Олімпійських ігор, Європи та Світу.

Для занять академічним веслуванням в нашому місті створені необхідні умови. Є водноспортивна база, сучасні човни.

Річка Дніпро, омиває наше місто з лівого і правого берегів, дозволяє веслярам тренуватися з ранньої весни до пізньої осені. А в зимові місяці для тренувань в залі необхідні спеціальні тренажери.