Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

День Перемоги в Кам'янському

Субота, Травень 9, 2020 - 15:18

9 травня Кам'янське святкує День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього року традиційні заходи пройшли з дотриманням умов карантину. У церемонії покладання квітів до могил загиблих на військовому кладовищі по вулиці С. Слісаренко взяли участь мер Кам'янського Андрій Білоусов, його заступник Костянтин Саусь, ветерани, представники політичних партій і організацій, а також представники всіх релігійних конфесій міста.

До 75-річчя Перемоги у Кам'янському відкрили два нових пам'ятника: на братській могилі по вулиці Лікарняній і на могилі невідомого солдата по вулиці Медичній. Учасники церемонії провели панахиду за загиблими в жорстоких боях, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти. Відтепер комунальні служби будуть стежити за благоустроєм цих пам'ятників.

«Сьогодні ми запросили на захід представників всіх політичних партій, громадських організацій і релігійних конфесій нашого міста, так як незалежно від віросповідання та політичних поглядів – це наше спільне свято і загальна Перемога. Практично в кожній українській родині є або були люди, які внесли свій вклад в цю Перемогу, і наш обов'язок – пам'ятати про подвиг цих людей», - сказав Андрій Білоусов.