Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Бюджет участі в Кам'янському залучає до співпраці молодь міста

Вівторок, Лютий 4, 2020 - 17:19

У грудні 2019 року в Києві було підписано Меморандум про співпрацю Кам'янської міської ради з Конгресом Ради Європи щодо впровадження місцевої ініціативи «Молодь Кам’янського в бюджеті участі: від активності до партнерства»

Згідно з умовами Меморандуму 4 лютого Кам'янське з офіційним візитом відвідали міжнародні і національні консультанти Георгій Месхідзе з Грузії і Костянтин Плоский з Києва.

З експертами, які будуть надавати консультативний супровід проектній групі, зустрівся Кам'янський міський голова Андрій Білоусов.

В ході зустрічі обговорювалися механізми залучення до громадських ініціатив представників молоді.

Мер зазначив, що бюджет участі в Кам'янському успішно реалізується з 2018 року і якщо проаналізувати подані проекти то 25% - ініційовані молодими людьми.

«В нашому місті створено комунальний заклад «Центр молодіжних ініціатив», ми часто проводимо зустрічі з молоддю і нам є з ким активно працювати в напрямку залучення молоді до бюджету участі», - сказав Андрій Білоусов.

«Україна на 4 місці в рейтингу Європейських країн, де реалізується бюджет участі, і ініціативність Кам'янського внесла значний вклад в позицію країни в цьому рейтингу», - сказав Костянтин Плоский, заступник директора Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

За підсумками зустрічі були узгоджені подальші кроки перспективної співпраці сторін в питаннях надання нових можливостей, впровадження практик та обміну досвідом.