Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Андрій Білоусов зустрівся з провідними спортсменами міста – стипендіатами міського голови

Середа, Березень 13, 2019 - 05:36

12 березня в Кам'янському відбулася урочиста зустріч міського голови Андрія Білоусова з провідними спортсменами нашого міста – стипендіатами міського голови. У лютому 2019 року Рада з питань розвитку культури і спорту в місті визначив 45 обдарованих спортсменів – представників олімпійських та не олімпійських видів спорту, яким призначена стипендія міського голови. Серед стипендіатів – боксери, тхеквондисти, гімнасти, акробати, черлідери та представники багатьох інших спортивних напрямків, а також плавець паралімпієць Владислав Ковальський.

Андрій Білоусов подякував спортсменам за їх прагнення і щоденну наполегливу працю, а батькам за те, що підтримали дітей в їх починаннях. Він також високо оцінив майстерність і професіоналізм тренерів. Вручив цінні нагороди – нагрудний знак «Заслужений тренер України» тренеру-викладачу з академічного веслування В'ячеславу Стефашину, і нагрудний знак «Майстер спорту України» спортсмену-стипендіату з важкої атлетики Антону Петеримову.

Крім того, міський голова відгукнувся на прохання спортсменів Міського центру фізичної культури і спорту «Інваспорт», допоміг придбати і передав рухливу спортивну гру з м'ячем Бочче, яка потрібна була спортсменам.

«Для мене велика честь вручати стипендії нашим спортсменам. Вони довго і наполегливо працюють, досягають високих результатів і прославляють наше місто не тільки на всю країну, а й далеко за її межами. Зі свого боку ми робимо все необхідне для розвитку спорту в місті. Зараз ми проводимо реконструкцію спортивного комплексу «Прометей», реконструювали два плавальних басейни, а в квітні відкриємо після будівництва багатофункціональний спортивний комплекс на лівому березі і три міні-футбольні поля в школах міста. Крім того, ми виводимо відділ спорту з департаменту з гуманітарних питань і створюємо окреме управління, яке буде безпосередньо займатися питаннями молоді та спорту, щоб приділяти якомога більше уваги цій сфері. Я бажаю нашим спортсменам здоров'я, щастя і успіхів на шляху до мети», - сказав Андрій Білоусов.