Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Андрій Білоусов перевірив, як реконструюють ЦНАП Південного району

Середа, Квітень 3, 2019 - 09:06

У Центрі надання адміністративних послуг, розташованому в будівлі адміністрації Південного району по вулиці Затишна, 3, триває модернізація.

Напередодні мер міста Андрій Білоусов побував на об'єкті і перевірив, як йдуть роботи.

Проект передбачає цілий комплекс заходів: утеплення фасаду та встановлення металопластикових вікон, заміну комунікацій, ремонт внутрішніх приміщень і їх оснащення меблями, комп'ютерною та оргтехнікою, а також благоустрій прилеглої території з будівництвом фонтану та дитячого ігрового майданчика.

Роботи знаходяться в активній фазі. Ведуться вони за кошти державного бюджету в рамках програми модернізації кращих ЦНАПів України.

«До першого серпня ми плануємо завершити зовнішні роботи і приступити до ремонту приміщень всередині будівлі. У повному обсязі реконструкція завершиться в кінці поточного – початку наступного року. Це важливий інфраструктурний проект, який дозволить нам значно розширити перелік послуг, що надаються населенню. Тут відкриється також Центр соціальних послуг «Прозорий офіс». Наше завдання полягає в тому, щоб зробити максимально доступними адміністративні та соціальні послуги, які жителі зможуть отримувати в комфортних умовах», - сказав Андрій Білоусов.