Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Відкриття ігрових і спортивних майданчиків

Понеділок, Червень 1, 2015 - 12:50

Весною 2015 року, під контролем Андрія Білоусова, з метою розвитку дитячої інфраструктури, встановлювалися дитячі ігрові та спортивних майданчики з новим сертифікованим обладнанням.

Дитячі майданчики з новими ігровими елементами з'явилися у дворах біля будинків № 23 та № 15 по вулиці Сировця, № 27 - по вулиці Харківська та № 29 - по бульвару Будівельників.

Особливо порадувало дітей і дорослих поява першого у цьому районі спортивного майданчика по вулиці Менделєєва, 5а (Соцмісто). За словами місцевої жительки Асі Михайлівни, територія спортивного майданчика рідко пустує і завжди заповнена великою кількістю дітвори, що не може не радувати.

Всього впродовж 2015 року відкрито 8 дитячих і 6 спортивних майданчиків. Також департаментом житлово-комунального господарства було проведено ремонт 50-ти вже існуючих у місті дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

На нижче наведених фото, Ви можете побачити нові встановлені майданчики.