Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Оновлення міського пляжу

Вівторок, Червень 30, 2015 - 12:08

Спільними зусиллями, ми - змогли зробити наш міський пляж, одним із кращих пляжів для відпочинку Дніпропетровської області!

Андрій Білоусов ініціював приведення міського пляжу в порядок, щоб він міг стати повноцінною зоною відпочинку для жителів. Все літо оновлений пляж гідно зустрічав городян.

Було встановлено додаткову кількість лавок, урн і пляжного обладнання, завезли півтори тисячі тон чистого піску, провели обрізку дерев, встановили контейнери для вивозу сміття, відновили зовнішнє освітлення з використанням енергозберігаючих ламп і багато іншого.

За словами головлікаря третьої лікарні Сергія Задої, територія міського пляжу відповідає всім необхідним критеріям і нормативам. В обласному житлово-комунальному управлінні Дніпродзержинський міський пляж назвали одним з кращих, а приміщення для медперсоналу найкращим в області.

На сьогоднішній момент територія міського пляжу відповідає всім нормативним актам. Водолазами було обстежено акваторію дна і встановлено огорожі у вигляді буйків, а для забезпечення безпеки протягом пляжних сезонів тут чергуватиме бригада рятувальників.

Також поруч з приміщенням чергового лікаря встановлений яскравий, барвистий плакат з інформацією для відпочиваючих та ілюстраціями необхідних дій при наданні першої медичної допомоги на воді.